Milan Vrábel - referencie

Ľudovít Kuruc - IT manažér, Bratislava

Pána Milana Vrabela poznam viac rokov ako byvaleho kolegu a kamarata, preto ma prekvapilo, ze odisiel z IT oblasti a rozhodol sa pracovat ako financny poradca.
Ked sme potom spolu prechadzali moju aktuálnu situáciu, videl som, ze Milan ku mne pristupuje profesionalne ako ku klientovi a nesnaží sa ma kamarátsky do niecoho dotlacit. Komplexne zhodnotil, ze je potrebne najskor zabezpecit aktualny stav a nasledne buducnost, cize najskor vyriesit poistenie a potom investicie.
Vypocul si moje ocakavania, na zaklade ktorych mi pripravil niekolko ponuk na zivotne poistenie aj poistenie majetku a finalny vyber nechal na mna.
Velmi profesionalne mi nasledne odprezentoval rozne moznosti investicii a opat si trpezlivo vypocul moje ocakavania. Pomohol mi urcit investicne ciele a vsetky informacie z nasich stretnuti pouzil pri vypracovani investicneho planu pre mna na mieru.
Nasa spolupraca vsak tymto neskoncila. Nadalej ma priebezne informuje o novych moznostiach investicii, zaujima sa o moju spokojnost. Celkovo mozem zhodnotit, ze spokojnost jeho klientov je pre neho prvorada a ze to je to, co ho na tejto praci naplna.

Mgr. Bibiana Hodoňová - Odborný referent pre riadenie financií a rozpočtu, Bratislava

Už je to pár rokov, čo som ukončila niekoľkoročnú prax finančnej poradkyne a preto podľa vlastných skúseností môžem skonštatovať, že spolupracovať s p. Vrábelom bola naozaj príjemná skúsenosť. Jeho prístup bol profesionálny, vecný, adresný a pritom som vôbec nemala pocit, že má naša spolupráca obťažuje, tak ako sa mi to už stalo s inými finančnými poradcami. Som maximálne spokojná s kvalitou vypracovanej ponuky i s rýchlosťou vybavenia mojich potrieb. Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu.