Sporenie na dôchodok

Štátnemu dôchodku príliš neveríte? Ani sa vám nedivíme. Pripravte sa na obdobie jesene života už dnes – poviete nám, aké sú vaše možnosti a predstavy a my vám vytvoríme investičný plán presne pre vás.

Klikli ste správne. Všetci vieme, že štátny dôchodok má svoje slabiny a väčšou istotou je mať aj vlastné úspory. Pravidelné investovanie finančných prostriedkov a ich primerané zhodnotenie je základným kameňom vytvorenia kapitálu na dôchodok. Na nás je nájsť vhodné riešenie práve pre vás.

Ako to prebieha?

  • Pomôžeme vám s výberom vhodnej investičnej stratégie.
  • Pripravíme prehľad investičných možností na trhu.
  • Pomôžeme vám pri výbere investičných produktov a nastavení dôchodkového plánu na mieru.

Do 2. piliera nemusíte vkladať žiadne vlastné peniaze. Posiela ich za vás sociálna poisťovna ako časť zo zaplatených odvodov. 3. pilier ako dobrovoľné sporenie dáva najväčší zmysel vtedy, ak vám tam prispieva aj zamestnávateľ.

Na vyžiadanie pripravujeme dôchodkové portfóliá, ktoré zohľadňujú všetky vaše skúsenosti, očakávania a individuálne požiadavky. Vyberáme to najvhodnejšie z viac ako 1000 podielových a ETF fondov.

Pravidelné investovanie prispôsobené na dlhodobé zhodnocovanie. Výber vhodných finančných produktov závisí od vašich očakávaní, skúseností a požiadaviek.

MÁM ZÁUJEM


Napíšte nám čo pre Vás môžeme spraviť a ako Vám môžeme pomôcť.