Audit existujúcich zmlúv

Detailná analýza a komplexný pohľad na osobné financie tvoria základ dlhodobého riešenia na dosiahnutie vašich finančných cieľov a optimalizáciu vašich výdajov za finančné produkty.

Súčasťou je aj audit existujúcich zmlúv. Vďaka nemu si môžete overiť, ako výhodne sú nastavené finančné produkty, ktoré už využívate. Vďaka službe audit zmlúv zistíte, ako sú nastavené z pohľadu ceny a ako ich nastavenie korešponduje s vašimi cieľmi, požiadavkami a aktuálnou situáciou.

Overte si výhodnosť vašich zmlúv a získajte objektívny návrh optimálneho riešenia. Audit zmlúv vám ušetrí nielen čas, ale aj peniaze.

Ako to prebieha?

  • Detailne zanalyzujeme vašu situáciu a spravíme audit finančných produktov.
  • Poviete nám, čo sú vaše priority a aké sú vaše finančné ciele.
  • Pripravíme vám komplexné riešenie na mieru a návrh optimalizácie finančných produktov.
  • Cieľom je dosiahnutie vašich cieľov, zníženie poplatkov za finančné produkty a zvýšenie objemu finančných rezerv.

Nižší úrok znamená automaticky nižšie preplatenie. V drvivej väčšine prípadov dokážeme stlačiť úrok na absolútne minimum, ktoré situácia klienta umožňuje.

Čím menej poplatkov platíte, tým viac zostane vám. Poplatky je možné znížiť takmer pri všetkých finančných produktoch a ušetrené peniaze môžete použiť na tvorbu aktív.

Pri zhodnotení krátkodobých rezerv je možné dosiahnuť výnos 2 až 4 % p.a. Pri dlhodobom investovaní sa môže výnos pohybovať v rozmedzí 5 až 9 % p.a.

MÁM ZÁUJEM


Napíšte nám čo pre Vás môžeme spraviť a ako Vám môžeme pomôcť.