Audit existujúcich zmlúv

Detailná analýza a komplexný pohľad na osobné financie tvoria základ dlhodobého riešenia na dosiahnutie vašich finančných cieľov a optimalizáciu vašich výdajov za finančné produkty.

Súčasťou je aj audit existujúcich zmlúv. Vďaka nemu si môžete overiť, ako výhodne sú nastavené finančné produkty, ktoré už využívate. Zistíte, ako sú nastavené z pohľadu ceny a ako ich nastavenie korešponduje s vašimi cieľmi, požiadavkami a aktuálnou situáciou.

Overte si výhodnosť vašich zmlúv a získajte objektívny návrh optimálneho riešenia. Audit zmlúv vám ušetrí nielen čas, ale aj peniaze.

Ako to prebieha?

  • Detailne zanalyzujeme vašu situáciu a spravíme audit finančných produktov.
  • Poviete nám, čo sú vaše priority a aké sú vaše finančné ciele.
  • Pripravíme vám komplexné riešenie na mieru a návrh optimalizácie finančných produktov.
  • Cieľom je dosiahnutie vašich cieľov, zníženie poplatkov za finančné produkty a zvýšenie objemu finančných rezerv.

Nižší úrok znamená automaticky nižšie preplatenie. V drvivej väčšine prípadov dokážeme stlačiť úrok na absolútne minimum, ktoré situácia klienta umožňuje.

Čím menej poplatkov platíte, tým viac zostane vám. Poplatky je možné znížiť takmer pri všetkých finančných produktoch a ušetrené peniaze môžete použiť na tvorbu aktív.

Pri zhodnotení krátkodobých rezerv je možné dosiahnuť výnos 2 až 4 % p.a. Pri dlhodobom investovaní sa môže výnos pohybovať v rozmedzí 5 až 9 % p.a.

MÁM ZÁUJEM


Napíšte nám čo pre Vás môžeme spraviť a ako Vám môžeme pomôcť.