Služby

Investovanie

Myslite aj na zadné vrátka! Zhodnocujte svoje peniaze a zväčšujte finančné rezervy. Ako? Nechajte to na našich špecialistov, ktorí pre vás nájdu ten najoptimálnejší spôsob.

Sporenie na dôchodok

Štátnemu dôchodku príliš neveríte? Ani sa vám nedivíme. Pripravte sa na obdobie jesene života už dnes – poviete nám, aké sú vaše možnosti a predstavy a my vám vytvoríme investičný plán presne pre vás.

Životné poistenie

V živote občas nastanú aj neočakávané situácie. Ak však máte životné poistenie, ochránite seba a svojich najbližších aspoň pred ich finančným dopadom. My vám pomôžeme s porovnaním ponúk a vyberieme pre vás ten najlepší variant.

Hypotéky

Hypotéku v súčasnosti rieši asi každý. Neberte však ponuku hneď od prvej banky – obráťte sa na špecialistov, ktorí spravia veľké porovnanie za vás. Vyberieme tú najvýhodnejšiu pre vás, aby ste ušetrili čo najviac.

Audit existujúcich zmlúv

Chcete si preveriť, ako výhodne máte nastavené vaše finančné produkty? Zaujíma vás, ako ich môžete využiť čo najefektívnejšie? S nami platíte menej a získate viac!

Komplexná správa financií

Na vaše financie sa pozrieme komplexne! Na základe analýzy vám pripravíme návrh dlhodobého riešenia tak, aby ste optimalizovali finančné produkty a dosiahli svoje finančné ciele.