Služby

Komplexná správa financií

Na vaše financie sa pozrieme komplexne! Na základe analýzy vám pripravíme návrh dlhodobého riešenia tak, aby ste optimalizovali finančné produkty a dosiahli svoje finančné ciele.

Audit existujúcich zmlúv

Chcete si preveriť, ako výhodne máte nastavené vaše finančné produkty? Zaujíma vás, ako ich môžete využiť čo najefektívnejšie? S nami platíte menej a získate viac!

Investovanie

Myslite aj na zadné vrátka! Zhodnocujte svoje peniaze a zväčšujte finančné rezervy. Ako? Nechajte to na našich špecialistov, ktorí pre vás nájdu ten najoptimálnejší spôsob.

Hypotéky

Hypotéku v súčasnosti rieši asi každý. Neberte však ponuku hneď od prvej banky – obráťte sa na špecialistov, ktorí spravia veľké porovnanie za vás. Vyberieme tú najvýhodnejšiu pre vás, aby ste ušetrili čo najviac.

Životné poistenie

V živote občas nastanú aj neočakávané situácie. Ak však máte životné poistenie, ochránite seba a svojich najbližších aspoň pred ich finančným dopadom. My vám pomôžeme s porovnaním ponúk a vyberieme pre vás ten najlepší variant.

Sporenie na dôchodok

Štátnemu dôchodku príliš neveríte? Ani sa vám nedivíme. Pripravte sa na obdobie jesene života už dnes – poviete nám, aké sú vaše možnosti a predstavy a my vám vytvoríme investičný plán presne pre vás.

Konsolidácia úverov

Máte viacero úverov? Spojte ich do jedného a získate nižšie splátky, zbavíte sa zbytočne vysokých úrokov a budete mať lepší prehľad.

Poistenie nehnuteľností

Ak už svoju vysnívanú nehnuteľnosť máte, nedovoľte, aby prišlo k jej znehodnoteniu! Stavte teda na istotu – naši experti vám pri výbere tej najlepšie ponuky poistenia domácností a nehnuteľnosti radi poradia.

Poistenie vozidiel

Okrem povinného PZP sa vždy oplatí mať aj niečo navyše, aby ste v prípade nepozornosti nezostali bez auta a peňazí. Že to stojí príliš veľa? Obráťte sa na nás – pripravíme vám najlepšiu cenovú ponuku na trhu.

Chcete platiť menej za svoje finančné produkty?