Tipy ako zhodnotiť peniaze a platiť menej za finančné produkty.

Služby

Komplexná správa financií

Detailná analýza a komplexný pohľad na osobné financie tvorí základ dlhodobého riešenia na vaše finančné ciele a optimalizáciu vašich výdajov za finančné produkty.

Hypotéky

Hypotéku v súčasnosti rieši asi každý. Neberte však ponuku hneď od prvej banky – obráťte sa na špecialistov, ktorí spravia veľké porovnanie za vás. Vyberieme tú najvýhodnejšiu pre vás, aby ste ušetrili čo najviac.

Investovanie

Myslite aj na zadné vrátka! Ak chcete zhodnotiť svoje peniaze, ideálne je vytvoriť si finančné rezervy. Ako? Nechajte to na našich špecialistov, ktorí pre vás nájdu ten najoptimálnejší spôsob.

Životné poistenie

V živote občas nastanú aj neočakávané situácie. Ak však máte životné poistenie, ochránite seba a svojich najbližších aspoň pred ich finančným dopadom. My vám pomôžeme s porovnaním ponúk a vyberieme pre vás ten najlepší variant.

Sporenie na dôchodok

Štátnemu dôchodku príliš neveríte? Ani sa vám nedivíme. Pripravte sa na obdobie jesene života už dnes – poviete nám, aké sú vaše možnosti a predstavy a my vám vytvoríme investičný plán presne pre vás.

Poistenie vozidiel

Okrem povinného PZP sa vždy oplatí mať aj niečo navyše, aby ste v prípade nepozornosti nezostali bez auta a peňazí. Že to stojí príliš veľa? Obráťte sa na nás – pripravíme vám najlepšiu cenovú ponuku na trhu.

Poistenie nehnuteľností

Ak už svoju vysnívanú nehnuteľnosť máte, nedovoľte, aby prišlo k jej znehodnoteniu! Stavte teda na istotu – naši experti vám pri výbere tej najlepšie ponuky poistenia domácností a nehnuteľnosti radi poradia.

Chcete platiť menej za svoje finančné produkty?