Miroslav Kohýl - referencie

Mgr. Lukáš Lupták - Referent personalistiky, Bratislava

Nakoľko som v tejto spoločnosti ako dlhoročný klient, musím sa podeliť s príjemnou skúsenosťou s pánom Miroslavom Kohýlom.

Začalo to tým, že ako mladý človek som si potreboval overiť pre mňa výhodné povinné zmluvné poistenie na moje prvé auto a bol mi odporučený p. Mgr. Jaroslav Illek. A musím povedať že je to odborník s ľudským prístupom a po prvom stretnutí na základe jeho profesionality je môj finančný poradca dodnes a som v jeho spoločnosti už 15 rokov a maximálne spokojný.

Keďže sme v kontakte pravidelne, kontaktoval ma pán Miroslav Kohýl, ktorý pracuje s p. Illekom na pozícii špecialista starostlivosti o klientov, či sa môžeme stretnúť. Aby sme si prešli čo mám nové, čo sa zmenilo a pozreli sa na aktuálne zmluvy, ktoré mám uzatvorené.

Musím povedať, že som bol milo prekvapený ako p. Kohýl na mňa zapôsobil svojou odbornosťou, rýchlosťou, snahou pomôcť, trpezlivosťou a všetko vysvetliť do úplných podrobností, čo veľmi oceňujem keďže sa v tejto sfére nepohybujem.

Veľmi mi to padlo vhod nakoľko som chcel poradiť, kde by bolo najlepšie presunúť peniaze na bezpečný účet aby sa zhodnocovali a neboli na účte v banke.

A hlavne som si chcel začať sporiť a dlhodobo investovať, čo som aj dostal podrobné vysvetlenie, odborné poradenstvo a celý priebeh investovania, čo mi pomohlo sa zorientovať.

Veľmi oceňujem aj články k zhodnocovaniu majetku, šetreniu a zmenám na trhu financií.

P. Kohýla môžem iba odporúčať každému, kto chce pomôcť alebo poradiť vo všetkom čo sa financií týka a začať zhodnocovať, investovať alebo si sporiť na budúcnosť.

Ďakujem veľmi pekne za cenné rady, starostlivosť a príjemnú a odbornú komunikáciu.

Mgr. Marián Nemec - Interný audítor, Zvolen

Pekný deň všetkým.

Začnem tým, že s touto spoločnosťou spolupracujem viacnásobne už cez 10 rokov a bol som vždy nadmieru spokojný.Pán Kohýl mi bol odporučený kolegom Jaroslavom Ilekom a dostal dobré referencie. Musím povedať, že refinancovanie môjho posledného hypotekárneho úveru nebolo štandardné a očakávania z mojej strany boli vysoké. Pán Kohýl ma od začiatku našej spolupráce sprevádzal profesionálne, systematicky ale aj taktne a s ohľadom.

Konzultácie boli profesionálne a to v každom kroku, ktorý sme dopodrobna rozoberali aj s prípadnými alternatívami. Spolupráca bola bezproblémová až do úplného konca.
Pocit vo mne ako klientovi ostal príjemný a to je pre mňa rozhodujúce a k spolupráci sa kedykoľvek rád vrátim.

Ďakujem Vám a prajem veľa ďalších úspechov.

Monika Laurincová - Asistent predaja, Bratislava

Na pána Kohýla som dostala odporúčanie od môjho kamaráta. Keďže vedel, že vo financiách sa neviem veľmi dobre orientovať a priznám sa nemala som ani dostatok času sledovať čo je najlepšie, tak moja cesta bola jasná. Pán Kohýl moju požiadavku refinancovanie hypotéky a spojenie úveru zvládol výborne.Bol mi nápomocný na všetky otázky, pomohol mi s vybavením všetkých potrebných papierov. Jeho prístup bol naozaj maximálne profesionálny ale nestratil pri tom aj ľudskosť.Už teraz viem, že v prípade akýchkoľvek investícií sa na neho veľmi rada obrátim.

Patrí mu moje veľké ĎAKUJEM.

Marcela Kubišová - Senior Key account manager, Bratislava

V sektore financií sa pohybujem veľmi málo a nemám dostatok informacií a skúseností, aby som sa dokázala sama správne rozhodnúť. Práve preto som oslovila pána Kohýla s požiadavkou refinancovania môjho hypotekárneho úveru. Mojim cieľom bolo, zníženie úrokovej sadzby na minimum, koľko aktuálne bolo možné na trhu a z dlhodobého hľadiska ušetrenie financií. 
S pánom Kohýlom sa mi spolupracovalo výborne. Oceňujem jeho profesionálny prístup, ochotu, odbornosť a ľudský prístup. 

Norbert Klenovics - zdravotnícky pracovník, Senec

Pozdravujem Vás.

Volám sa Klenovics Norbert, pracujem v zdravotníctve ako asistent na operačnej sále. S pánom Kohýlom som riešil poistenie mojej nehnuteľnosti. A keďže ja som laik v tomto smere, veľmi mi pomohol. S jeho prístupom ku mne ako klientovi som nadmieru spokojný, je láskavý, ochotný a veľmi nápomocný.

Veľmi pekne mu ďakujem ešte raz!