Ing. Iveta Bašnáková - referencie

Radka Vlasáková - materská dovolenka, Nové Mesto nad Váhom

Na pani Ivetku som dostala kontakt po neúspešných pokusoch požiadať o úver v banke. Nakoľko som toho času bola na rodičovskej dovolenke a partner pracuje v zahraničí, bol to zložitý proces. Pani Ivetka však mala profesionálny prístup, všetko nám od základov vysvetlila a ponúkla viac možností.

Treba povedať, že pani Ivetka presne vie, kam má ísť riešiť konkrétny prípad, aby bol úspešne dokončený. Venovala nám dva mesiace svojho času, čím som sa presvedčila, že je nesmierne trpezlivým človekom. Bolo nám treba veľké množstvo potvrdení, keďže partner pracuje v zahraničí, no pani Ivetka nás podporovala svojím optimizmom k pozitívnemu výsledku. Nakoniec sa nám hlavne vďaka nej podarilo kúpiť náš vysnívaný byt. A keďže pani Ivetka je skutočným odborníkom, doteraz spolu konzultujeme všetky naše finančné záležitosti.

Je dôveryhodná a poradí naozaj vo všetkom. Nakoniec až doteraz sme dobré priateľky a veľmi si ju vážim či už ako skvelého človeka alebo skúsenú finančnú poradkyňu.

Karol Šutovský - produktový manažér, Myjava

Produktov na trhu financií je nesmierne veľa a žiaľ, dokázať  sa v nich orientovať je pre mňa dosť komplikované. Pracujem ako projektový manažér v nemeckej firme na Slovensku, som dosť pracovne zaneprázdnený a vyťažený, voľného času mi veľa nezostáva a ten čo mám sa snažím venovať rodine.  A preto som uvítal možnosť finančného poradenstva, ktoré mi pani Iveta ochotne poskytla.

Obrátil som sa na ňu asi pred piatimi rokmi, keď sme potrebovali vybaviť hypotéku. Veľmi  rýchlo dokázala nájsť pre nás najvýhodnejšie podmienky a pomohla nám s vybavením výhodnej hypotéky. Okrem toho nám  pomohla  „upratať“ naše súkromné účty, nastaviť akýsi základný súkromný finančný režim  a zbaviť sa starých dlhov. 

S jej prácou som maximálne spokojný.  Veľmi oceňujem jej  prehľad v danej problematike, jej flexibilnosť a ochotu. Veľa vecí dokážeme dohodnúť prostredníctvom telefónu alebo mailu. Takýmto spôsobom dokážeme mnoho vecí pripraviť dopredu a potom vybavenie prebehne oveľa rýchlejšie.  Jednoznačne ju odporúčam všetkým ľuďom, ktorí  jej pomoc v obore financií budú potrebovať.

 

Daniela Kučárová - finančný kontrolór, Bratislava

Na pani Ivetku som sa  prvý-krát obrátila s prosbou o vyriešenie refinancovania už existujúceho hypotekárneho úveru.

Najskôr som skúšala sama, urobila som si prieskum trhu a získala viaceré dobré ponuky od bánk, kde mi ponúkli najlepšiu úrokovú sadzbu na trhu. Moje požiadavky ohľadom špecifických podmienok a individuálnych potrieb však neboli akceptovateľné zo strany banky. Zavolala som pani Ivetke, dohodli sme si stretnutie a promptne mi vypracovala prehľad aktuálnej ponuky trhu, ako aj možnosť rôznych špecifických individuálnych podmienok pre klienta zo strany bánk, ktoré vie zabezpečiť ako finančný sprostredkovateľ.

Musím uznať, že aj keď môj prípad nebol jednoduchý, vďaka pani Ivetke sa podarilo získať konsolidáciu hypoték nad rámec mojich očakávaní, v krátkom čase a navyše aj s úsporou finančných prostriedkov.

Je cítiť že je zorientovaná na trhu a má osobné kontakty na správnych miestach.

Cením si jej profesionalitu, promptnosť, otvorenosť, úprimnosť a individuálny prístup teda snahu o nájdenie najlepšieho riešenia pre klienta a uprednostnenie dlhodobej a čestnej spolupráce.

Nikdy ma do ničoho netlačí a vždy profesionálne rieši danú situáciu klienta.

Odvtedy s ňou spolupracujem pri riešení všetkých oblastí osobných financií, od poistných zmlúv, hypoték až po dlhodobé investície. Páči sa mi jej nenásilný prístup, schopnosť pochopiť potreby klienta a promptný reakčný čas.

Dokonca mi viackrát ochotne poradila aj v otázkach, ktoré nie sú priamo v jej náplni práce finančného sprostredkovateľa.

Vrelo ju odporúčam každému, kto potrebuje ochotne a pokojne riešiť finančné otázky vo flexibilnom čase, s istotou nájdenia vyhovujúceho riešenia.

Maximálna spokojnosť.