Mgr. Jaroslav Ilek

Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok.

  • Špecializácia: dôchodok, hypotéky, investovanie, rizikové životné poistenie
  • Miesto pôsobenia: Bratislava
  • Adresa kancelárie: Za kasárňou 1, 831 03 Bratislava
  • Reg. číslo v NBS: 186408
  • Mobil: 0911 857 221
  • Email: jaroslav.ilek@fincentrum.com

Volám sa Jaroslav Ilek a v oblasti finančného sprostredkovania pracujem už viac ako 13 rokov.

Som zakladateľ tohto webu, ktorý zastrešuje kvalitných finančných sprostredkovateľov. Mojou víziou je kultivácia a rozvoj trhu finančného sprostredkovania k lepšiemu.

Dlhé roky som pracoval ako finančný sprostredkovateľ, kde pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali maximálny úžitok.

Moje služby využilo viac ako 500 spokojných klientov, ktorým som ušetril často 30 až 50% na poplatkoch za finančné produkty.

V roku 2012 som si uvedomil, že naplniť svoju víziu nedokážem sám. Zmena a kultivácia trhu finančného sprostredkovania si vyžaduje zmenu ľudí, ktorí túto profesiu vykonávajú. Aj preto som zmenil svoju stratégiu.

Vyhľadávam talenty na finančné sprostredkovanie a pomáham im stať sa profesionálmi, aby Vám poskytovali kvalitné služby. Vytváram prostredie, kde môžu rozvíjať svoje obchodné zručnosti, svoju odbornosť a realizovať spoločnú víziu.

Zameriavam sa na odborníkov na financie a skúsených profesionálov na manažérske pozície.

Viac o ľuďoch v mojom tíme si môžete pozrieť v časti finanční sprostredkovatelia.

Na tomto webe pravidelne píšem články o financiách, finančných produktoch a nápadoch ako ušetriť. Čitateľmi týchto článkov je široká verejnosť, naši klienti a veľká skupina finančných sprostredkovateľov. Nájdete ich v časti blog a sú rozdelené do viacerých kategórií.

Okrem toho som pre vás napísal ebook "7 tipov ako ušetriť na finančných produktoch". Môžete si ho zdarma stiahnuť a aj vďaka nemu získať inšpiráciu ako ušetriť peniaze. V prípade, že ste finančný sprostredkovateľ, tak môžete získať inšpiráciu ako ušetriť peniaze vašim klientom.

Mgr. Jaroslav Ilek

.

Moje osvedčenia o vykonaní odborných skúšok

Napíšte mi, čo pre Vás môžem spraviť a ako Vám môžem pomôcť.