Mgr. Jaroslav Ilek

Pomáham ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv

  • Špecializácia: dôchodok, hypotéky, investovanie, rizikové životné poistenie
  • Miesto pôsobenia: Bratislava
  • Adresa kancelárie: Za kasárňou 1, 831 03 Bratislava
  • Reg. číslo v NBS: 186408
  • Mobil: 0911 857 221
  • Email: jaroslav.ilek@swisslifeselect.sk

Volám sa Jaroslav Ilek a som zakladateľom tohto webu, autorom ebooku "7 tipov ako ušetriť na finančných produktoch", autorom viac ako 200 článkov o financiách a regionálnym riaditeľom v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life.

Mojou víziou je kultivácia a rozvoj trhu finančného sprostredkovania k lepšiemu.

Už od roku 2005 pracujem ako finančný sprostredkovateľ, kde pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali maximálny úžitok.

Mojou srdcovkou sú investície, pomoc pri budovaní finančného majetku a pomoc pri výbere spoľahlivých investičných riešení.


Som hrdý na firmu, s ktorou spolupracujem, na ľudí, ktorých vediem a ľudí, s ktorými spolupráca prerástla od obchodného partnerstva k do priateľstva. Som tu šťastný a spokojný. Moja práca ma napĺňa a baví.

Pomáham ľuďom s výberom vhodných finančných produktov
a sprevádzam ich na ceste pri budovaní majetku.


Spočiatku moje služby boli zamerané na úsporu. Historicky ich využilo viac ako 400 klientov. Neraz sa mi podarilo ušetriť im 30 až 50% na poplatkoch za finančné produkty.

Po 17 rokoch praxe som môj pohľad na služby zmenil. Zameral som sa hlavne na pomoc pri dlhodobom budovaní majetku.

Špecializujem sa na investovanie a pomoc pri výbere spoľahlivých investičných riešení. Verím, že zameranie sa na rast, v kombinácii s úsporou na poplatkoch, ľuďom pomáha omnoho viac.

Mám svoje limity. Aktuálne sa starám o investície viac ako 100 klientom. Ešte ich zopár zvládnem, ale určite nových nebudem prijímať donekonečna.

Tu môžete nájsť, čo o spolupráci so mnou povedali moji spokojní klienti.

V roku 2012 som si uvedomil, že naplniť svoju víziu nedokážem sám. Zmena a kultivácia trhu finančného sprostredkovania si vyžaduje zmenu ľudí, ktorí túto profesiu vykonávajú. Aj preto som zmenil svoju stratégiu.

Vyhľadávam talenty na prácu v poradenstve
a pomáham im stať sa profesionálmi v tomto odbore.


Robím to preto, aby vám poskytovali kvalitné služby. Vytváram prostredie, kde môžu rozvíjať svoje obchodné zručnosti, svoju odbornosť a realizovať spoločnú víziu. Zameriavam sa na odborníkov na financie a skúsených profesionálov na manažérske pozície.

Vediem tím profesionálnych poradcov, ktorí majú kancelárie vo viacerých krajských mestách, ako sú BA, KE, ZA, TN. Som pre nich mentorom, koučom a občas aj bútľavou vŕbou. Ešte stále prijímam aj nových poradcov, ktorým odovzdávam to, čo som sa naučil v spraxi počas 17 rokov.

Čo hovoria ľudia, ktorí so mnou spolupracujú


Viac o ľuďoch v mojom tíme si môžete pozrieť v časti finanční sprostredkovatelia.

Pomáham finančným sprostredkovateľom zlepšovať systém práce tak, aby ich klienti vyhľadávali sami, mohli si (a verím, že by si aj mali) vyberať, s kým budú spolupracovať a aby vďaka tomu zarábali 2 - 3 x viac za ten istý čas práce ako je na bežné na trhu.

Mám radosť z ľudí v mojom tíme, ktorí na sebe pracujú a posúvajú sa vpred, ako profesionálne, tak aj osobnostne a bohatnú spolu so svojimi klientmi.

Všetko, čo odovzdávam ľuďom v mojom tíme, som si už vyskúšal na vlastnej koži. Pomohol som viac ako 30 finančným sprostredkovateľom na ceste za profesionalizáciou. Ukázal som im, ako sa môžu stať profíkmi.

Prečo to robím?


Všetko ide ako švajčiarske hodinky. Klienti sa mi ozývajú sami a je ich podstatne viac, ako dokážem sám obslúžiť. Musím si vyberať, ktorým venujem svoj čas osobne a veľkú časť posúvam na mojich kolegov, ktorí mi s nimi pomáhajú.

Aj to je jeden z dôvodov, prečo chcem nájsť nových ambicióznych ľudí do tímu

Druhým dôvodom je to, že jednoducho mám chuť pomôcť niekomu, kto sa chce stať profesionálom v tomto odbore.

Už sa mi to podarilo u viacerých ľudí v minulosti a je to skvelý pocit. Chcem si to zopakovať.

Som skalopevne presvedčený, že náš tím je...

Miesto, kde sa môžete realizovať, stať sa profesionálom
a radikálne sa odlíšiť od ostatných poradcov na trhu!


Ak nie ste spokojní tam, kde sa momentálne nachádzate a chcete sa stať profesionálom v oblasti financií alebo sa posunúť na ďalší level tak ma kontaktujte.

Ak to myslíte skutočne vážne, tak mám pre vás pripravený návod ako začať, predšľapanú cestičku a zároveň systém, ktorý vám túto cestu zjednoduší.

Kontaktujte ma a dohodnite si so mnou nezáväzný hovor alebo stretnutie.

Ako vám môže pomôcť tento web?

Na tomto webe pravidelne píšem články o financiách, finančných produktoch a nápadoch ako ušetriť. Čitateľmi týchto článkov je široká verejnosť, naši klienti a veľká skupina finančných sprostredkovateľov. Nájdete ich v časti blog a sú rozdelené do viacerých kategórií.

Okrem toho som pre vás napísal ebook "7 tipov ako ušetriť na finančných produktoch". Môžete si ho zdarma stiahnuť a aj vďaka nemu získať inšpiráciu ako ušetriť peniaze. V prípade, že ste finančný sprostredkovateľ, tak môžete získať inšpiráciu ako ušetriť peniaze vašim klientom.

Mgr. Jaroslav Ilek

.

Moje osvedčenia a certifikáty

Napíšte mi, čo pre Vás môžem spraviť a ako Vám môžem pomôcť.