7 konkrétnych tipov ako ušetriť peniaze na finančných produktoch

Takmer 90% ľudí  platí za svoje finančné produkty zbytočne vysoké poplatky. Prichádzajú častokrát o tisíce EUR. Zmeňte to a plaťte menej.

V tomto e-booku prezrádzam 7 zaručených tipov, ako môžete ušetriť peniaze a platiť za finančné produkty menej.

E-book je plný konkrétnych príkladov, na ktorých vysvetľujem, ako a koľko môžete ušetriť.

Jaroslav Ilek
Autorom tohto e-booku je Jaroslav Ilek s praxou v odbore viac ako 15 rokov. Jeho služby aktívne využíva viac ako 100 klientov. Momentálne vedie tím viac ako 30 finančných sprostredkovateľov. Stále aktívne pomáha ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktoch a píše články o financiách, finančných produktoch a nápadoch ako ušetriť.


Čo mi napísali ľudia, ktorí si e-book už prečítali?


Dobrý deň,
e-book som si po stiahnutí hneď prečítal a úplne v ňom so všetkým súhlasím. Náhodou som natrafil na Vašu stránku a pomaly si ju čítam. Je to veľmi zaujímavé a poučné čítanie.

Kamil Vajda


Dobrý večer p. Ilek,
prečítal som si poctivo e-book, fakt perfektne napísaný, presne a jasne popísané veci, ktoré ľuďom veľmi pomôžu, vážim si prácu ktorú vykonávate a pomáhate klientom k lepšiemu životu, len tak ďalej.

Pekný večer, Slavomír Stanek


Dobrý deň,
e-book je výborný základ pre získanie a uvedomenie si vecí, s ktorými sa stretávam každý deň. Pomaly až povinné čítanie.

Samo


Veľmi dobre spracovaná knižôčka s logickým a ľahko pochopiteľným vysvetlením , pomohla mi lepšie uvažovať o narábaní so svojimi financiami. 
Ďakujem.

František Kaščák


Dobrý deň,
so záujmom som si prečítala Vašu e-knihu, niečo som si doplnila, niečo potvrdila. Ja osobne vždy privítam takúto angažovanosť  nezávislého finančného poradcu, pretože ja sa pohybujem v úplne iných sférach a chýbajú mi informácie.

Zuzana Jelčová


Dobrý deň pán Ilek,
až dnes som sa dostala k čítaniu Vašej e-knihy. Páči sa mi na nej, že je napísaná štýlom - stručne, jasne, výstižne. Páči sa mi na nej, že učíte ľudí opäť šetriť. Zaujali ma investičné sporiace programy.

Veľmi sa v tejto problematike  ešte  neviem orientovať, tak by som privítala, keby ste  mohli dať nejaké tipy, aké sú vhodné sporiace programy keď si chcú ľudia šetriť napr. na dôchodok.

Prajem Vám veľa síl do ďalšej práce.

S pozdravom, Anita Hlušeková


Dobrý deň, 
veľmi zaujímavé informácie, určite pomohli k lepšiemu finančnému vzdelaniu. Chcel by som Vás  poprosiť, kde nájdem takého šikovného agenta, ktorý mi poradí ako narábať s financiami, niečo som si už obehal aj sám, ale stojí to veľa času.

Ďakujem, s pozdravom Juraj HolíčPán Ilek,
v e-booku ste zhrnuli a jednoducho podali ako treba hospodáriť a nastaviť si financovanie rodiny tak, aby sa príjem nerovnal výdaju, ale sa ušetrilo na časy, keď sa príjem zníži alebo prídu nečakané výdavky. Mne osobne pomohlo pravidelné investovanie.

Majchráková


Dobrý deň prajem pán Ilek,
Váš e-book je super a hlavne mi pomohol sa trochu inak pozrieť na niektoré produkty. Zistil som, že moja práca pre jednu poisťovňu a produkty, ktoré som ponúkal, nie sú až tak výhodné ako sa to na prvý pohľad zdalo, alebo ako mi to vysvetlili moji nadriadení.

Vďaka e-booku a Vášmu blogu u mňa nastal výrazný posun v tejto oblasti, aj keď som pre nich pracoval len 1 mesiac, ale už ďalej takto nemôžem klamať. Kontaktoval som tiež aj pána Molnára, možno ho poznáte, preskúmal som mnoho ďalších stránok a len som sa utvrdil v tom, že už túto prácu chcem robiť inak a so skutočnými profesionálmi v tejto sfére.

Kniha je perfektná a zmenila mi o 100% pohľad na niektoré produkty a najmä na IŽP. Som rád, že sa ich zbavím a budem investovať len do najvýhodnejších produktov, ale z celého finančného trhu, nielen v jednej spoločnosti. Prajem Vám príjemný deň a veľa úspechov vo Vašej práci, píšte ďalej skvelé články a najmä sa viac zviditeľnite aj v reálnom svete, aby sa k Vám vedeli dostať aj iní ľudia, lebo je ich kopec, ktorí majú zle uzatvorené zmluvy, teda nevýhodné produkty.

Aj vďaka Vašim článkom si zachránim reputáciu a vlastnú česť.

S pozdravom, Jozef Vyšin


Dobrý deň,
ďakujem za možnosť stiahnutia e-book „7 tipov ako ušetriť na finančných produktoch". Väčšinu z týchto tipov (okrem tipov o hypotéke) som už dávnejšie uviedol aj do praxe.
Myslím si, že ste to napísali prijateľným spôsobom aj pre nás laikov a tiež výber typov je podľa mňa urobený veľmi dobre, lebo zasahuje takmer každého.

S pozdravom, Miroslav Antalík


Dobrý večer pán Ilek,
ďakujem za e-book - prečítala som si a aj pomohlo. A opäť som sa len utvrdila v niektorých názoroch.

S pozdravom, Gálisová Daša

PS: ...a veľmi sa mi páči aj bod 6 „Lepšie je šetriť ako splácať“ - toto by už mali učiť aj študentov na stredných školách - myslieť ekonomicky a nenechať sa oblbnúť reklamou.


Dobrý deň,
Váš e-book ma zaujal a páčili sa mi informácie, ktoré som z neho načerpal. Pomohol mi pri rozhodovaní ísť komunikovať do banky ohľadom zníženia úrokovej sadzby, príp.  refinancovanie už existujúceho hypotekárneho úveru. Ďakujem a želám všetko dobré.

S pozdravom Peter Bača.


Tipy sa mi veľmi páčili, bolo to napísané jasne, zrozumiteľne. Ďakujem veľmi pekne za rady, pomohli mi. Nech sa Vám darí naďalej!

Iveta Lencse


Dobrý deň, 
Váš e-book ma zaujal a je fajn ak informuje niekto ľudí o tom, na čo si dať pozor pri výbere rôznych finančných produktov a zároveň ako vnímať finančného poradcu. Sama pracujem v oblasti finančníctva a tak je pre mňa dôležité ísť s dobou , preto si rada prečítam každý názor. Robíte užitočnú službu ľuďom, či už z profesionálneho alebo neprofesionálneho hľadiska. Teším sa na ďalšie príspevky.

Želám veľa úspechov, s pozdravom Süčová


Dobrý deň pán Ilek,
Váš e-book je super, určite mi pomôže, ak nie teraz, tak v budúcnosti.
Ďakujem.

Jozef Vojtek


Dobrý deň p.Ilek,
Váš e-book, sa mi páčil, lebo na jednom mieste som našla veľa zaujímavých informácií o finančných produktoch. V rodine sme riešili  hypotéku pre mladých a na Vašej stránke
som našla veľa  zaujímavých a užitočných  informácií. Určite sa na Vašu stránku vrátim, /lebo  hypotéka schválená/, tak ma budú zaujímať informácie, ako sledovať svoju hypotéku, splátky, úroky....

Pekný deň, Dagmar Pavlíková


Dobrý večer  pán Ilek,
stránka Expert na financie ma zaujala a veľmi sa mi páči. Našla som ju náhodne, keď som hľadala informácie o poistkách. Na stránke je veľa zaujímavých informácií a článkov, nemusím pátrať na iných stránkach, čiže tu je všetko pod jednou strechou:-) aj s aktuálnymi novinkami na trhu. Želám Vám veľa úspechov vo Vašej práci a pekný večer prajem.

Ingrid Mistríková


Dobrý deň, pán Ilek,
Vašich 7 tipov sa mi zdalo naozaj poučných, hlavne preto, že to nie sú otrepané frázy, ktoré sa dajú na internete nájsť a hneď je jasné, že ide o kópiu spred 3 rokov, alebo staršiu. Píšete zaujímavo, jasne, k veci. Určite som jedna z mnohých, ktorí v súčasnom svete peňazí síce strácajú prehľad, ale nechcú sa vzdať. Vaše ďalšie príspevky si určite rada prečítam.

Prajem veľa pozitívnej energie, Iveta Fedorová


Dobrý deň p.Ilek.
Ďakujem za Váš e-book. Sú   v ňom veľmi potrebné informácie nielen pre mňa, ale aj pre moje študujúce deti, ako sa nedostať do pasce bankových inštitúcií.

S prianím pekného dňa, Jaroslav Mitašík


Dobrý deň p. Ilek,
prečítal som si Váš e-book a musím povedať, že sa s obsahom úplne stotožňujem, pretože aj ja sám som sa riadil podobnými princípmi. Radím v podobnom duchu aj svojim klientom.

Veľmi dobre napísané, prehľadne a výstižne. Všetko veci, ktoré ľudia dosť často nerobia a určite by im ušetrili dosť peňazí. Ďakujem.

S pozdravom,  Eduard Malachovský


Dobrý deň, pán Ilek.

Som Vám veľmi vďačná, že ste investovali svoj čas, energiu a vedomosti do tak stručnej ale veľmi zrozumiteľnej a potrebnej publikácie. 
V mojom prípade som si našťastie potvrdila, že zmýšľam rozumne čo sa týka hospodárenia s peniazmi. Na druhej strane, mám mnohokrát možnosť sledovať ľudí, ktorí si už akosi zvykli žiť na dlh a dokonca sa z toho aj tešia. A to nehovorím o riešení bytovej otázky ale hlúpostí, ktoré sú len "akútnym pocitom potreby" ako mobily, dovolenky a autá, ktoré neslúžia na zarábanie... presne ako ste to aj Vy vymenoval.

Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré.

S pozdravom, Angelika Sabolová


Dobrý deň pán Ilek, 
Váš e-book sa mi celkom páčil. Takéto informácie  by sa mala učiť mládež na stredných školách. Myslím, že Vaše informácie by veľmi poslúžili mladým ľuďom, ktorí si zakladajú rodiny.

Ďakujem, s pozdravom Anna Sedliačková


Ďakujem Jaro, 
e-book ma zaujal, dobré rady.

Kvetka Zubáková


Dobrý deň,
bol jednoduchý, zrozumiteľný a jasne napísaný. Ďakujem, určite som sa niečo naučila :).

S pozdravom, Linda Lukáčková


Dobrý deň,
je vhodné a prospešné, ak sa verejnosti dostávajú aj formou blogov informácie tohto typu, dokonca aj manželka, ktorá sa iba okrajovo zaujímala o investície, sa do e-booku začítala ako do "scifi". Práve sa v tomto období rozhodujeme o stratégii investovania na ďalšie obdobie, nakoľko sme vo veku nad 50 rokov a dôchodok je ešte ďaleko...preto mi padli vhod informácie z e-booku, možno by som privítal jednoduchý návod pri výbere podielového fondu (lebo ich je strašne veľa a ťažko sa rozhoduje pre ten správny..?)

Príjemný zvyšok dňa, Ondrej


Dobrý den,
reaguji na Váš email, čtu profesně Vaše příspěvky, jsou erudované, odborně na výši a využívám je při seminářích.

Dr. Miloslav Pavelka


 Chcete platiť menej za svoje finančné produkty?