Získajte konzultáciu ZDARMA


Zaujíma vás ako efektívne investovať peniaze a zhodnocovať finančné rezervy?

Chcete si preveriť, či neplatíte zbytočne veľa na poplatkoch za finančné produkty?

Ponúkame vám konzultáciu zdarma, kde vám navrhneme to najlepšie možné riešenie ako efektívne využívať vaše finančné produkty.


Kliknite a rezervujte si bezplatnú konzultáciu.
Zakladateľ a garant projektu

Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby platili za ne čo najmenej a získali maximálny úžitok.

V odbore financií pracujem viac ako 13 rokov. Moje služby využíva takmer 500 klientov. Momentálne vediem tím 30 finančných sprostredkovateľov a máme kancelárie v rôznych kútoch Slovenska.

Stále aktívne pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktoch, píšem články o financiách, finančných produktoch a nápadoch ako ušetriť.

Mgr. Jaroslav Ilek

  

S čím vám dokážeme pomôcť?

Keď už nejaké finančné produkty máte, tak sa môžeme pozrieť na to, ako ich optimálne nastaviť a o koľko môžete znížiť poplatky.

Ak momentálne hľadáte nový finančný produkt, tak vám môžeme pomôcť pri jeho výbere a optimálnom nastavení hneď od začiatku.

Výsledkom je minimalizovaná platba a maximalizovaný úžitok. Bežne dokážeme ušetriť klientom 50 až 100 € mesačne.

Pomôžeme vám pri riešení týchto oblastí:

  • Znížime vám úrok a mesačnú splátku na existujúcej hypotéke.
  • Spravíme vám porovnanie hypoték a vybavíme novú hypotéku s maximálnymi zľavami.
  • Optimalizujeme vám existujúce životné poistenia a znížime platbu pri zachovaní kvality krytia.
  • Pomôžeme pri výbere a nastavení nového životného poistenia, aby ste získali kvalitné krytie za čo najnižšiu cenu.
  • Nájdeme optimálny spôsob ako si pripraviť a zhodnotiť kapitál na dôchodok so zohľadnením existujúcich zmlúv.
  • Usmerníme vás pri výbere a nastavení vhodných investičných produktov, aby ste maximalizovali svoje výnosy.
  • Navrhneme vám ideálne nastavenie poistenia majetku a zodpovednosti, aby ste získali kvalitné krytie a platili za neho najmenej, ako je to možné.
  • Spravíme vám komplexný audit rodinných financií, ktorého výsledkom je návrh optimalizácie, čo vám prinesie nižšie poplatky, úsporu a vyššiu efektivitu.

Čo hovoria naši klientiAko to bude prebiehať?

Požiadate o bezplatnú konzultáciu a následne si dohodneme konkrétny termín.

Pri prvej konzultácii sa dohodneme na postupe a rozsahu spolupráce. Môžeme riešiť len jednu oblasť, napr. audit existujúcich zmlúv, investovanie, dôchodok, hypotéku, poistenie alebo môžeme riešiť financie komplexne, kde môžete získať najviac.

Preberieme si vaše detailné požiadavky, ktoré sa týkajú oblastí, ktoré budeme riešiť a existujúce zmluvy, ktoré máte. Poviete nám, čo je pre vás najdôležitejšie, priblížite mi vaše ciele, plány a aktuálnu životnú situáciu.

Na základe zadania pri prvej konzultácii vám pripravíme riešenie na mieru s konkrétnymi odporúčaniami, čo spraviť s existujúcimi zmluvami, návrhneme nové finančné produkty a predstavíme vám celkovú koncepciu finančného plánu.

Cieľom riešenia je: optimálne využitie finančných produktov, úspora na poplatkoch, zvýšenie ziskovosti finančných produktov a dosiahnutie zadefinovaných cieľov.

Pri druhej konzultácii vám predstavíme výsledok v podobe pripraveného riešenia. O tom, čo bude nasledovať ďalej, rozhodujete vy. Konzultácia je nezáväzná a je len na vás, ako sa rozhodnete.

Po odsúhlasení navrhovaného riešenia zabezpečíme kompletnú administratívu, ktorá bude súvisieť s optimalizáciou existujúcich produktov a uzatvorením nových finančných produktov.

 

Referencie ľudí, ktorí už využili naše službyChcete platiť menej za svoje finančné produkty?