Poistenie vozidiel

Okrem povinného PZP sa vždy oplatí mať aj niečo navyše, aby ste v prípade nepozornosti nezostali bez auta a peňazí. Možnú krádež vášho auta tiež nemôžete predvídať – zrazu sa ocitnete bez auta, ani neviete ako. Že to stojí príliš veľa? Obráťte sa na nás – pripravíme vám najlepšiu cenovú ponuku na trhu.

Pripravíme vám tú najvýhodnejšiu ponuku – či už pôjde povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie alebo poistenie vozidla proti krádeži. Vždy sa totiž oplatí myslieť aj na nepríjemné udalosti, ktoré sa stanú vtedy, keď to najmenej čakáte.

Povinné zmluvné poistenie vyplýva zo zákona. PZP kryje hlavne škody, ktoré človek spôsobí prevádzkou vozidla na majetku alebo zdraví iným osobám.

Havarijné poistenie je dobrovoľné a kryje škody na vašom vozidle. Môžete ho mať a nemusíte. Zaleží hlavne na vás, či chcete mať svoje auto poistené aj pre prípad poškodenia alebo krádeže.

Ako to prebieha?

  • Pripravíme vám ponuky poistenia zo všetkých poisťovní.
  • K tomu vyhotovíme prehľadné porovnanie a zhodnotenie podmienok v poistení.
  • Vyjednáme vám nižšie sadzby, ako sú bežne dostupné.

PZP je povinné poistenie pre každé vozidlo a vyplýva priamo zo zákona. Kryje škody na majetku alebo zdraví, ktoré svojím vozidlom spôsobíte inej osobe.

Havarijné poistenie a poisteni GAP sú dobrovoľné. Obe kryjú škody na vašom vlastnom vozidle.

Ak máte viac ako 5 vozidiel, vďaka flotilovému poisteniu získate lepšie podmienky a nižšie ceny.

PZP KALKULAČKA


Napíšte nám čo pre Vás môžeme spraviť a ako Vám môžeme pomôcť.