Petr Hechtberger

Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok.

  • Špecializácia: hypotéky, investovanie, životné poistenie
  • Miesto pôsobenia: Bratislava, Žilina
  • Adresa kancelárie: Framborská 252/19, 010 01 Žilina
  • Reg. číslo v NBS: 211805
  • Mobil: 0903 231 659
  • Email: petr.hechtberger@swisslifeselect.sk

Moderný človek 21. storočia očakáva odbornosť a profesionálny prístup človeka, ktorý má dlhoročné skúsenosti, komplexný prístup a nadštandardné kontakty vo finančných inštitúciách. Presne to poskytujem svojim klientom.

Financiám sa venujem od roku 1995, kedy sa po nežnej revolúcii otvoril na Slovensku finančný trh a začali postupne pribúdať banky, stavebné sporiteľne, poisťovne a investičné spoločnosti.  V tej dobe mala väčšina klientov len dva produkty a to životnú poistku so sporením a účet v banke. Odvtedy sa veľa zmenilo.

Finančné poradenstvo doslova vyskúšalo obrovské množstvo ľudí, aby zistili či by sa takto vedeli  uživiť a tu nastal problém, lebo v skutočnosti namiesto poradenstva robili iba predaj finančných produktov a pouzatvárali svojim rodinám, priateľom a známym množstvo produktov, ktoré klienti v skutočnosti nepotrebovali a často ani neboli pre nich výhodné.

Asi 8 až 9 nových klientov z 10-tích, ktorí ku mne prídu majú takýto šanón  a chcú zistiť či produkty, ktoré platia sú pre nich výhodné v porovnaní  s tým, čo ponúka súčasný finančný trh. Rovnako ako rýchlo sa vyvíjajú napríklad mobilné telefóny, tak sa vyvíjajú aj finančné produkty, ktoré sú často výhodnejšie a lacnejšie ako tie, ktoré klienti už roky platia.

Dobrá správa je, že vždy existuje riešenie, ktoré klientovi zabezpečí úsporu na predražených produktoch. Pokiaľ má klient napríklad kapitálové alebo investičné poistky pre seba a partner na 30 rokov a hypotéku s vyšším úrokom tiež na 20 až 30 rokov, tak je väčšinou možné dosiahnuť úsporu rádovo v tisícoch eur.

Mojou špecializáciou je poskytovanie komplexného riešenia na konkrétne potreby klienta v oblasti pravidelného a jednorazového investovania, financovania bývania (hypotéky) a poistenia osôb a majetku.

Môj prístup k osobným financiám, myšlienky, názory na finančné produkty si môžete jednoducho pozrieť v mojich článkoch alebo videách, ktoré publikujem na svojej stránke www.hechtberger.com.

Som tiež autorom eBooku „10 KĽÚČOVÝCH OTÁZOK PRED PODPISOM“, ktorý už pomohol ušetriť peniaze nie jednému klientovi.  E-Book si môžete stiahnúť zdarma na mojej stránke.

Teším sa na možnú spoluprácu s vami.

Petr Hechtberger

Napíšte mi, čo pre Vás môžem spraviť a ako Vám môžem pomôcť.