Peter Šesták

Pomáham klientom žiť život podľa vlastných predstáv. Šetrím im čas a peniaze, a učím ich bohatnúť.  Vyberám tie najvhodnejšie produkty a bojujem za klienta, ako keby sa jednalo o moje vlastné financie.

  • Špecializácia: hypotéky, investovanie, životné poistenie
  • Miesto pôsobenia: Bratislava, Trenčín
  • Adresa kancelárie: Za Kasárňou 1, 831 03 Bratislava
  • Reg. číslo v NBS: 201694
  • Mobil: 0905 650 953
  • Email: peter.sestak@swisslifeselect.sk

Klienti ktorí so mnou intenzívne spolupracujú majú viac majetku, menej dlhov a kvalitnejšie a lacnejšie produkty.

Nie som analytik ani celosvetový expert, avšak prvé skúsenosti s finančným trhom a klientom som mal už pred 19 rokmi. Považujem sa za odborníka, ktorému ide matematika, logické myslenie a má dlhoročné skúsenosti, a to využívajú aj moji klienti v podobe: finančných plánov a riešení, ktoré by ich sprvoti samých nenapadli.

Spoločne tak dosahujeme lepšie výsledky ako keby si financie riešili sami.

Uprednostňujem klientov, ktorí sú proaktívni a chcú byť zodpovední za svoje finančné zdravie a kvalitu života (nevyhovárajú sa na štát, vyššiu moc a iných).

Každý z nás má svoje plány a sny. Mojou úlohou je klientom šetriť čas, minimalizovať stres, pripraviť na nepredvídateľné udalosti a zabezpečiť životný štandard, aký si prajú.

Sprevádzam ich a vybavujem im najvýhodnejšie financovanie bývania. Bezpečne ich sprevádzam naplniť si svoje sny a to tak, že im pomáham vykryť všetky riziká, ktoré môžu v živote nastať. Či už je to formou poistenia alebo finančnej rezervy. Výhodne nastavujem mieru sporivosti a finančný plán a to tak, aby mali moji klienti dôstojnú rentu, splatili hypotéku omnoho rokov skôr a mali zabezpečené deti, a teda si mohli žiť život bez stresu a podĺa vlastných predstáv.

Mojou hlavnou devízou je, že pracujem skutočne pre klienta. Bojujem za neho na všetkých frontoch do posledných síl. Som ľudský a nerobím kvantitu, ale kvalitu a preto portfólio klientov beriem skôr ako takú „rodinu“, kde si radi povieme aj niečo neformálne a pomôžeme si aj v osobnom v živote. Pravidelne ukazujem klientom moje osobné financie, aby videli, že to čo im radím, tým aj žijem.

Peter Šesták

Napíšte mi, čo pre Vás môžem spraviť a ako Vám môžem pomôcť.