Ing. Ondrej Izakovič

Pomáham ľuďom a firmám pri výbere a nastavení poistných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok. Špecializujem sa na poistenie automobilov, nehnuteľností, zodpovednosti a poistenie podnikateľských rizík.

  • Špecializácia: poistenie nehnuteľností, poistenie podnikateľov, poistenie vozidiel, poistenie zodpovednosti
  • Miesto pôsobenia: Bratislava
  • Adresa kancelárie: Renomia, s.r.o., Panenská 7, 811 03 Bratislava
  • Reg. číslo v NBS: 211996
  • Mobil: 0905 201 133
  • Email: ondrej.izakovic@gmail.com

Dobrý deň, milí klienti.

Som veľmi rád, že ste zavítali na stránky venované finančnému poradenstvu. Verím, že Vás aj moje príspevky zaujali a pomohli Vám vyriešiť problém, na ktorý ste narazili, prípadne že ste našli informácie, ktoré ste práve potrebovali a hľadali. Väčšinu mojich článkov nájdete na webe www.pzpportal.sk.

Veľmi ma teší, že sa aj touto cestou môžem podeliť o moje vedomosti a skúsenosti, ktorá som získal aktívnym dlhoročným pôsobením na finančnom trhu a môžem Vám byť aj touto cestou nápomocný.

Sprostredkovaniu finančných produktov a finančnému poradenstvu som sa začal venovať v roku 2000. K tejto práci ma zhodou okolnosti priviedla poistná udalosť – úraz. Bola mi daná možnosť sa bližšie zoznámiť s finančným poradenstvom a začal som sa o danú problematiku intenzívne zaujímať, čo vyvrcholilo aj mojim aktívnym pôsobením na pôde sprostredkovania finančných služieb – poradenstva.

V prvých rokoch som sa prevažne venoval rodinnému finančnému poradenstvu, od roku 2005 som prevzal pod svoju starostlivosť aj niektoré väčšie výrobné a obchodné spoločnosti. V súčasnosti sa zameriavam prevažne na krytie podnikateľských rizík a správe poistných zmlúv podnikateľských. Samozrejme, pri mojej práci nezabúdam aj na bežných občanov a som vždy nápomocný pri riešení každého problému, ktorý môže vzniknúť.

Mojou motiváciou prie práci nie je výška odmeny, ktorú získam z práce s konkrétnym klientom, ale jeho dôvera a spokojnosť. Hlavným cieľom mojej práce bolo, je a bude poskytovanie kompletnej služby od samotného posúdenia rizika cez uzavretie a správu finančných zmlúv až k popredajnému servisu.

Základným mottom pre mňa je: „Klient pri nahlasovaní poistnej udalostí nemá navštíviť poisťovňu, ale zavolať mne, aby som komunikáciu s poisťovňou riešil za neho.“ Každý klient, každý zamestnanec a vodič klienta, má právo mať u seba moje telefónne číslo, aby ma mohol kontaktovať hneď, ako to bude potrebovať.

O svoje vedomosti a skúsenosti som sa s klientmi, ale aj s inými finančnými poradcami, delil v minulosti prostredníctvom viacerých odborných časopisov zameraných pre ekonomické poradenstvo podnikateľov a mestské zastupiteľstvá, ale aj v knižnej publikácii „Breviár investovania a finančných služieb“, ktorú som zameral na kompletné rodinné portfólio.

Ak ste náhodou v mojich príspevkoch nenašli niektorú informáciu, ktorú ste hľadali, prípadne by ste potrebovali pomôcť prekonzultovať alebo riešiť Váš problém, budem veľmi rád, ak sa na mňa obrátite prostredníctvom nižšie uvedeného mailu.

Napíšte mi, čo pre Vás môžem spraviť a ako Vám môžem pomôcť.