Ing. Mária Dudová

Sprevádzam klientov na ceste k dosiahnutiu finančnej nezávislosti. Som špecialista pre podnikateľov a zahraničných klientov žijúcich na Slovensku.

  • Špecializácia: hypotéky, investovanie, životné poistenie
  • Miesto pôsobenia: Bratislava
  • Adresa kancelárie: Za Kasárňou 1, 831 03 Bratislava
  • Reg. číslo v NBS: 253614
  • Mobil: 0908 686 379
  • Email: maria.dudova@swisslifeselect.sk

Každý sme iný, v inej situácií, v inej fáze života a preto aj prístup k mojim klientov je individuálny. Pre klientov sa snažím dodať nadhodnotu, nielen to, čo je v náplni práce finančného poradcu.

Uvedomujem si, že nie každý rieši finančné záležitosti na každodennej báze. Napríklad ku kúpe bytu alebo domu dochádza len niekoľko krát za život a chápem, že proces je náročný pre niekoho, kto ho rieši prvý krát. Klientov sprevádzam v rámci celého procesu kúpy nehnuteľnosti, nielen vybavovania hypotéky, som človek na ich strane.

Klienti vedia, že so mnou sú ich financie v bezpečí. Vždy zvážim všetky možnosti na trhu a klient sa rozhodne sám pre tú, ktorá je pre neho najvhodnejšia.

Na finančnú situáciu každého klienta sa pozerám komplexne. Som poskytovateľ komplexného finančného poradenstva od nastavenia investičného portfólia, cez financovanie nehnuteľnosti, až po nastavenie poistných rizík v životnom poistení.  Jednotným cieľom mňa je vždy vypracovať pre klienta individuálny finančný plán a nastaviť kroky, ktoré vedú k jeho naplneniu.

Mojou srdcovkou sú zahraniční klienti, ktorí majú komunikáciu s finančnými inštitúciami sťaženú o jazykovú bariéru. Mám vlastný blog v angličtine, kde sa snažím cudzincom priblížiť systém fungovania finančných služieb na Slovensku.

Slovákov vzdelávam v oblasti investícií a osobných financií na FB Financie s Mery aj IG, natáčam vzdelávacie videá na youtube.

Vzťahy si budujem dlhodobo a moji klienti vedia, že sa vždy môžu obrátiť na mňa s akoukoľvek finančnou otázkou. Každoročne sledujem vývoj ich finančného portfólia a navrhujem prípadné zmeny v prospech rastu ich majetku.

Mária Dudová

Napíšte mi, čo pre Vás môžem spraviť a ako Vám môžem pomôcť.