Mgr. Jana Volná, PhD.

Pomáham ľuďom zlepšovať ich osobné finančné zdravie. Výsledkom je nielen nárast majetku, ale aj väčšia finančná pohoda a kvalitnejší osobný život.

  • Špecializácia: budovanie finančnej slobody, dôchodok, finančné zdravie, hypotéky, investovanie, rizikové životné poistenie
  • Miesto pôsobenia: Bratislava
  • Adresa kancelárie: Za kasárňou 1, 831 03 Bratislava
  • Reg. číslo v NBS: 244856
  • Mobil: 0948 020 126
  • Email: jana.volna@swisslifeselect.sk

V spolupráci so spoločnosťou Swiss Life Select Slovensko sa špecializujem na pomoc s osobnými financiami svojich klientov. 

Riešim komplexnú správu majetku s hlavným zámerom tvorby a rastu majetku. Svojim klientom taktiež pomáham platiť menej za finančné produkty a efektívne využívať finančné nástroje. Zastrešujem všetky oblasti osobných financií - úvery, poistenie, kapitálový trh a dôchodky. V súčasnosti sú mojimi kľúčovými oblasťami budovanie majetku, investičné stratégie, plánovanie a starostlivosť o dôchodky, tvorba renty a všeobecne téma finančného zdravia. Správny prístup k osobným financiám má priamy dopad nielen na veľkosť majetku, ale aj na kvalitu a dĺžku života. Financie a finančný manažment som študovala na univerzite v Bratislave a v nemeckom Mannheime. V profesionálnej praxi som sa v posledných rokoch zameriavala nielen na financie ale aj na realitný trh.

Som taktiež spoluzakladateľkou a lektorkou Inštitútu Finančného Zdravia (www.ifz.sk), kde mám na starosti program Finančný Fitnes a workshopy na rôzne témy, napríklad dôchodkový systém na Slovensku či budovanie finančnej nezávislosti.

Napíšte mi, čo pre Vás môžem spraviť a ako Vám môžem pomôcť.