Mgr. Jana Volná, PhD.

Pomáham ľuďom zlepšovať ich osobné finančné zdravie. Výsledkom je nielen nárast majetku, ale aj väčšia finančná pohoda a kvalitnejší osobný život.

  • Špecializácia: budovanie finančnej slobody, dôchodok, finančné zdravie, hypotéky, investovanie, rizikové životné poistenie
  • Miesto pôsobenia: Bratislava
  • Adresa kancelárie: Za kasárňou 1, 831 03 Bratislava
  • Reg. číslo v NBS: 244856
  • Mobil: 0948 020 126
  • Email: jana.volna@swisslifeselect.sk

Som spoluzakladateľkou a lektorkou Inštitútu Finančného Zdravia (www.ifz.sk), kde mám na starosti program Finančný Fitnes a workshopy na rôzne témy, napríklad dôchodkový systém na Slovensku či budovanie finančnej nezávislosti.

V spolupráci so spoločnosťou Swiss Life Select Slovensko sa špecializujem na pomoc klientom s ich osobnými financiami. Riešim komplexnú správu majetku s hlavným zámerom tvorby a rastu majetku. Svojim klientom taktiež pomáham platiť menej za finančné produkty a efektívne využívať finančné nástroje. Financie a finančný manažment som študovala na univerzite v Bratislave a v nemeckom Mannheime. V profesionálnej praxi som sa v posledných rokoch zameriavala nielen na financie ale aj na realitný trh.

V súčasnosti sú mojou kľúčovou oblasťou investície, investičné stratégie, plánovanie a starostlivosť o dôchodky a tvoba renty. Venujem sa taktiež témam starostlivosti o osobné finančné zdravie. Človek, ktorý je v dobrej finančnej kondícii a ktorý aktívne pristupuje k budovaniu svojho finančného zdravia si po čase užíva nielen väčší majetok, ale tiež výhody prameniace z dosiahnutia finančnej pohody a absencie finančného stresu. Nejde pritom o extrémne komplikované a náročné témy. Pochopením a aplikáciou niekoľkých osvedčených finančných princípov a pravidiel môže každý jeden človek dosiahnuť veľké zmeny vo svojich financiách a vo svojom živote. Podobne ako je to s fyzickým či mentálnym zdravím, nikdy nie je neskoro začať so starostlivosťou o to finančné. Platí však univerzálne: Čím skôr so starostlivosťou o finančné (fyzické, mentálne) zdravie začnete, tým lepšie výsledky sa dostavia.

Napíšte mi, čo pre Vás môžem spraviť a ako Vám môžem pomôcť.