Mgr. Jana Volná, PhD.

Pomáham ľuďom zlepšovať ich osobné finančné zdravie. Výsledkom je nielen nárast majetku, ale aj väčšia finančná pohoda a kvalitnejší osobný život.

  • Špecializácia: budovanie finančnej slobody, dôchodok, finančné zdravie, hypotéky, investovanie, rizikové životné poistenie
  • Miesto pôsobenia: Bratislava
  • Adresa kancelárie: Za kasárňou 1, 831 03 Bratislava
  • Reg. číslo v NBS: 244856
  • Mobil: 0948 020 126
  • Email: jana.volna@swisslifeselect.sk

Som lektorkou a programovou riaditeľkou Inštitútu Finančného Zdravia (www.ifz.sk), kde mám na starosti program Finančný Fitnes a workshopy na rôzne témy, napríklad dôchodkový systém na Slovensku či budovanie finančnej nezávislosti. Inštitút Finančného Zdravia má za cieľ ľuďom vysvetliť témy z oblasti osobných financií bez podvedomého nátlaku, že im finančná inštitúcia alebo finančný sprostredkovateľ chce niečo predať. Človek, ktorý je v dobrej finančnej kondícii a ktorý aktívne pristupuje k budovaniu svojho finančného zdravia, si po čase užíva nielen väčší majetok, ale tiež výhody prameniace z dosiahnutia finančnej pohody a absencie finančného stresu. Ide najmä o zlepšenie psychickej pohody, pokojnejší spánok a taktiež zvýšenie pracovnej efektivity.

V spolupráci so spoločnosťou Swiss Life Select Slovensko sa ako finančný kouč taktiež špecializujem na pomoc s osobnými financiami svojich klientov. Ponúkam služby finančného plánovania na mieru klientovi ako aj následnú realizáciu plánu (finančné sprostredkovanie). Riešim komplexnú správu majetku klientov s hlavným zámerom tvorby a rastu majetku. Svojim klientom taktiež pomáham platiť menej za finančné produkty. Zastrešujem všetky oblasti osobných financií: úvery, ochrana pred rizikami / poistenie, sporenie, investovanie a dôchodky.

V súčasnosti sú mojimi kľúčovými oblasťami budovanie majetku, plánovanie a starostlivosť o dôchodky, tvorba renty a všeobecne téma finančného zdravia. Financie a finančný manažment som študovala na univerzite v Bratislave a v nemeckom Mannheime. V profesionálnej praxi som sa v posledných rokoch zameriavala nielen na financie ale aj na realitný trh. Viac o mne na jana.volna.sk.

Napíšte mi, čo pre Vás môžem spraviť a ako Vám môžem pomôcť.