Mgr. Ivan Babušík

Mojím klientom pomáham profitovať z ich investícií do nehnuteľností tak, aby z nich získali maximum. Pomôžem Vám predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu a v čo najkratšom čase.

  • Špecializácia: predaj nehnuteľností, prenájom nehnuteľností
  • Miesto pôsobenia: Bratislava
  • Adresa kancelárie: Bosen Group, Pažítková 3, 821 01 Bratislava
  • Reg. číslo v NBS:
  • Mobil: 0907 610 241
  • Email: babusik@bosen.sk

Dobrý deň,

moje meno je Ivan Babušík a som konzultant v oblasti nehnuteľností. Mojím klientom pomáham profitovať z ich investícií do nehnuteľností tak, aby z nich získali maximum.

Ako Vám pomôžem predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu a v čo najkratšom čase?

Úspech pri predaji dosahujem vďaka kombinácii viacerých faktorov, ako využitie moderných technológií, pôsobivého marketingu a v neposlednom rade psychológie predaja. Keď sa k tomu pridajú skúsenosti z medzinárodných spoločností (JLL - komerčné nehnuteľnosti, Penta Real Estate - rezidenčné nehnuteľnosti), negociačné zručností a zároveň ľudský prístup, výsledok sa dostaví.

Počas môjho pôsobenia v rámci Penta Real Estate som mal na starosti nastavenie a predaj rezidenčných projektov ako Sky Park, Rezidencie Pri Mýte, Záhorské Sady, či prvé 3 etapy Bory Bývanie. Podarilo sa mi predať nehnuteľnosti za viac ako 54 miliónov EUR.

Byť konzultantom vo svete nehnuteľností pre mňa znamená oveľa viac než len prácu, je to pre mňa vášeň a životný štýl. Mám možnosť stretávať zaujímavých ľudí, prežívať s nimi ich príbehy, budovať dlhodobé vzťahy a priateľstvá, či zvládať nové výzvy.

Preto na sebe neustále pracujem, vzdelávam sa v oblastiach psychológie predaja, vyjednávania či marketingu, aby som Vám vo svete nehnuteľností vedel čo najlepšie pomôcť.

Viac o mne, mojich službách a spolupráci nájdete na mojom webe http://www.ivanbabusik.sk/.

Teším sa na spoluprácu s Vami!

Mgr. Ivan Babušík


Moje osvedčenia a certifikáty

Napíšte mi, čo pre Vás môžem spraviť a ako Vám môžem pomôcť.