Tipy ako zhodnotiť peniaze a platiť menej za finančné produkty.

Monika Putzová

Pomáham ľuďom zorientovať sa v množstve finančných produktov na neustále sa meniacom finančnom trhu.

  • Špecializácia: hypotéky, investovanie, životné poistenie
  • Miesto pôsobenia: Bratislava, Pezinok, Senec, Trnava
  • Adresa kancelárie: Pekárska 7489/ 40A, 917 01 Trnava
  • Reg. číslo v NBS: 215892
  • Mobil: 0904 696 646
  • Email: monika.putzova@fincentrum.com

Dobrý deň,

volám sa Monika Putzová a som odborný poradca v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom zorientovať sa v množstve finančných produktov na neustále sa meniacom finančnom trhu (hypotéky, poistenie, podielové fondy, sporenie).

Vhodným výberom a nastavením finančných produktov znižujem klientom ich mesačné výdavky a tým šetrím ich peniaze. Nadstavujem klientom finančné produkty tak, aby platili len za to, čo naozaj potrebujú, platili čo najmenej a zároveň získali maximálny úžitok. V priemere viem takto klientom ušetriť 70 – 100 eur na mesačných platbách.

Ku každému klientovi pristupujem individuálne a na základe jeho konkrétnych požiadaviek, potrieb a priorít hľadám najvodnejšie riešenia práve pre neho. Po prekonzultovaní navrhovaných riešení sa už rozhoduje klient sám a vyberá si riešenie, ktoré je pre neho najlepšie.

Taktiež zastupujem klientov v jednaní pred finančnými inštitúciami, zjednávam pre nich čo najvýhodnejšie podmienky, šetrím ich čas a peniaze.

V oblasti financií pracujem od roku 2013. Vďaka pravidelnej starostlivosti o môj kmeň klientov, sa mnoho mojich klientov radí už viac k mojim známym ako ku klientom. Mojím cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojnosť klientov, preto pracujem tak, aby sa na mňa kedykoľvek znovu s dôverou obrátili. Najväčšou motiváciou a odmenou pri tejto práci je pre mňa spokojný a šťastný klient.

Monika Putzová

Napíšte mi, čo pre Vás môžem spraviť a ako Vám môžem pomôcť.