Tipy ako zhodnotiť peniaze a platiť menej za finančné produkty.

Ing. Miroslav Schneider

Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok.

  • Špecializácia: hypotéky, poistenie nehnuteľností, poistenie podnikateľov, poistenie vozidiel, poistenie zodpovednosti, predaj nehnuteľností, rizikové životné poistenie, životné poistenie
  • Miesto pôsobenia: Žilina
  • Adresa kancelárie: Pernikárska 3, 010 01 Žilina
  • Reg. číslo v NBS: 241518
  • Mobil: 0905 344 444
  • Email: miroslav.schneider@fincentrum.com

Pekný deň.

Od detstva rád pomáham ľuďom, k čomu ma viedli moji starí rodičia. Veru peňazí bolo pomenej a viackrát otočili korunky, kým ich na niečo užitočné minuli. Vždy si nechali poradiť od skúsenejších a znalých ľudí, ktorí ich usmernili ako majú postupovať. Pozorne som už vtedy počúval a mnohé z rád majú v tejto dobe svoju cenu.

Po skončení štúdii na vysokej škole pôsobím vo svete, kde financie hýbu ľudstvom. Dennodenne sa stretávam so známymi i neznámymi, ktorí potrebovali a potrebujú od mňa radu, či názor, ako by mali postupovať, aby minuli čo najmenej peňazí na poistenie svojho zdravia, majetku a pritom mali maximálnu ochranu v prípadoch, že by prišlo k nepredvídateľným situáciám, ktoré by ohrozili ich príjem v zamestnaní, v podnikaní, či už pre chorobu, úraz, dlhodobejšiu vážnu chorobu, ale aj keby sa im stalo to najhoršie.

Samozrejme, že každý z nich chce ochrániť svoje autá a príbytky – domy, byty, chaty, chalupy. Veď len obyčajný defekt, alebo drobný škrabanec spôsobí nemalé starosti a stojí to aj peniaze a hlavne čas. Nehovoriac čo spôsobí akýkoľvek živel (požiar, výbuch, záplava, pád stromu) tam sú škody už na tisíce eur. Toto všetko však vieme primerane vopred zabezpečiť poistením. V tejto oblasti pôsobím viac ako desať rokov. Mnohí cestujú nielen po horách, ale aj do zahraničia. A veru viete, dobre je byť zdravým, avšak keď sa niečo stane, tak to už Vás stojí veľa peňazí. Nemusí, keď si vopred zabezpečíte záchranné koleso.

Od roku 2013 som na základe podnetu klientov rozšíril svoje pôsobenie a pomáham klientom pri kúpe ich nehnuteľností prostredníctvom hypotekárnych úverov. Zabezpečujem finančný prepočet cez najvýhodnejšiu hypotekárnu banku, tak aby ste nepreplatili ani cent navyše. Všetko je prispôsobené Vašej solventnosti a finančným možnostiam.

Ďalšou oblasťou je sporenie na budúcnosť. Nielen klasickou formou do ponožky, ale zhodnotenie Vašich peňazí prostredníctvom aktívnych investícii, ktoré prinášajú omnoho väčšie zhodnotenie ako na termínovaných vkladoch v bankách. Miera rizika je vždy vopred spoločne konzultovaná, tak aby sa naplnili Vaše predstavy, keď tieto peniaze budete potrebovať.

A keďže toto všetko spojené aj s realitným trhom, tak od jesene 2018 Vám pomôžem s predajom Vašich nehnuteľností alebo nájsť Vaše nové bývanie, či už kúpou pozemku, domu, chaty či chalupy alebo akejkoľvek inej nehnuteľnosti. Je to ďalšia téma na stretnutie.

Tým, ktorí dočítali môj profil do tohto riadku ďakujem a teším sa na naše spoločné osobné stretnutie, kde si dohodneme čo je Vašou prioritou, ako ušetriť čo najviac peňazí či už pri kúpe zabezpečenia seba, svojej rodiny ale aj majetku.

Veľmi si vážim každú spoluprácu a každé jedno ocenenie od mojich klientov. Mnohí sa na mňa obracajú aj po desiatkach rokov. Tak pridajte sa aj Vy ku nim. Je to vzácna dôvera

Napíšte mi, čo pre Vás môžem spraviť a ako Vám môžem pomôcť.